Başım Belada 3.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 19 Mart İzle!

Başım Belada 3.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 19 Mart İzle!....Atv'de yayınlanan Başım Belada dizisi yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgisini ve beğenisini kazanan dizi ilginç konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicileri ekran başına kilitliyor. Başım Belada yeni bölümleriyle her hafta Pazar akşam saat 20.00'de Atv'de...

Başım Belada 3.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 19 Mart İzlemek İçin Tıklayınız...

Eski bir polis memuru olan Azam Kamber yakın arkadaşı Pele'yle birlikte haksızlığa uğrayanların davalarını takip etmek için bir ekip kurmuştur. Özel hayatı ise çalkantılıdır. Yaşadığı acı verici olaydan sonra, Trabzon'daki annesi onu çocukluk arkadaşı Melike'yle evlendirmek istemektedir. Azam baskıları savuşturmaya çalışırken Pele işgüzarlık yapar ve Azam'ın yeni komşuları olan Biçer ailesinin büyük kızı Leyla'nın fotoğrafını "Sevdiğim kız" notuyla Azam'ın telefonundan Şerife'ye gönderir.

Çağdaş'ın adamları Leyla ve Azam'ın peşinde!

Bunun üzerine Kamber ailesi Melike'yi de yanlarına alıp apar topar Trabzon'dan İstanbul'a Azam'ın yanına gelir. Azam büyük bir açmaza düşer, bir yandan sevdiğim kız yalanıyla baş etmek, bir yandan da babasından sakladığı polislikten istifa ettiği gerçeğini saklamaya devam etmelidir. Nitekim babası kalbinden rahatsızdır. Azam istifa ettiğini babasından nasıl saklayacaktır?Öte yandan fotoğrafı çekilen Leyla ve ailesi "garip" bir ailedir. Leyla'nın ailesi, babası Tayfur dışında her biri özel denebilecek yetenekleri olan bir ailedir. Tayfur'un özel yeteneği yoktur ama risk analizini yapan, ayrıntılara çok dikkat eden, biridir. Anne Narin Biçer ise maharetli bir hipnoz ustasıdır.

Başım Belada 3.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 19 Mart İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu