Baraj 12.Bölüm İzle 3 Kasım Salı

Fox TV’nin sevilen dizilerinden Baraj 11.Bölümü ile 27 Ekim Salı günü ekranlara geldi. Büyük heyecan uyandıran dizinin bu hafta yayınlanacak 12.bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Baraj 12.Bölüm 3 Kasım Salı saat 20:00’den itibaren izleyicisi ile buluşacak.

Tarık, Nehir ile iyice yakınlaşmaya başlamıştır. Fakat bir yandan Zahra'nın ondan hamile olması bir yandan da barajın sahibi Kemal Bey'in Tarık'ı kızı ile evlenmeye zorlaması Tarık için barajı zindana çevirecektir. Bütün bunlara rağmen Tarık'ın Nehir'den vazgeçmeye niyeti yoktur.

Baraj’daki hapis hayatından nihayet kurtulan Tarık, bu fırsatı Nehir ile baş başa vakit geçirmek için kullanır. Fakat bu yaptığının hem kendini hem de Nehir’i büyük tehlikeye atacağının henüz farkında değildir.

Eski kurbanları İsmet ve Ahmet’in izini bulması artık Nehir’i kapana sıkıştırmıştır. Nehir artık üç farklı hayatı aynı anda yaşamak zorundadır. Üstelik gizlediklerini en son istediği kişi öğrenmek üzeredir: Nazım. Nehir’in yalanını öğrenen Nazım, kendi yalanını ne zaman itiraf edecektir?

12.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Baraj 13. Bölüm Fragmanı İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu