Balkan Ninnisi 12.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! Gelecek Hafta Neler Olacak?

Balkan Ninnisi 12.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! Gelecek Hafta Neler Olacak?....Trt 1'de yayınlanan Balkan Ninnisi izleyicilerle buluşuyor. Balkan insanının samimi, içten, neşeli ve eğlenceli öykülerini anlatan dizi izleyicileri ekran başına kilitliyor. Usta oyuncu kadrosu, samimi ve eğlenceli hikayesiyle çok seveceğiniz bir dizi sizleri bekliyor. Balkan Ninnisi her hafta Salı saat 20.00'de Trt 1'de..

üldaniye halanın konağa gelmesi ile birlikte kimsenin huzuru kalmaz. Gençleri evlendirmek için bekar adayları listeye alan Güldaniye hala, Ertan ve Ayşen’i evlendirmek için her türlü yolu denemeye kararlıdır. Bu duruma Neriman’ın çok üzüldüğünü gören Süleyman, halayı konağa getirdiğine pişman olur. Tıraş gecesinde kalbi kırılan Jovanka ise, Ertan’ın tüm ısrarlarına rağmen Viyana’ya gitmek için yola koyulur. Ertan’ı unutmaya, kalbinden atmaya kararlıdır.

Öte yandan evden kovulan Süleyman, Arif ve Daniel, hiç beklemedikleri bir şekilde kendilerini büyük bir belanın içinde bulurlar. Onlara ulaşamayan konak halkı, panik içinde onları aramaya koyulur...

Balkan Ninnisi 12.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

“Balkan Ninnisi”, 600 yıl Osmanlı şehri olarak kalan, bir tarafında Türk ve Arnavutların diğer yanında Makedonların yaşamlarını sürdürdüğü Üsküp’te, farklı milletlere mensup iki gencin, sevdaları uğruna imkansızı başarmak için verdikleri mücadelenin öyküsünü anlatıyor.

Süleyman Aga’ın Yarası

Balkan Ninnisi 12.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! Gelecek Hafta Neler Olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu