Balkan Ninnisi 11.Bölüm Yeni Bölüm 13 Eylül Salı İzle!

Balkan Ninnisi 11.Bölüm Yeni Bölüm 13 Eylül Salı İzle!...Trt 1'de yayınlanan Balkan Ninnisi izleyicilerle buluşuyor. Balkan insanının samimi, içten, neşeli ve eğlenceli öykülerini anlatan dizi izleyicileri ekran başına kilitliyor. Usta oyuncu kadrosu, samimi ve eğlenceli hikayesiyle çok seveceğiniz bir dizi sizleri bekliyor. Balkan Ninnisi her hafta Salı saat 20.00'de Trt 1'de...

Balkan Ninnisi 11.Bölüm Yeni Bölüm 13 Eylül Salı İzlemek İçin Tıklayınız...

Elena, her şeyini kaybetmiştir. Fakat Daniel’in doğum günü için aldığı hediye, aileye başlarını sokacakları yeni bir adresi göstermektedir. Elena, ailesiyle beraber Süleymanların konağına gelir. İki aileyi birbirine bağlayan tapu, gerçek çıkacak mıdır? Bahçede iki aile tartışırken, Jovanka ve Ertan beraber konağa gelirler. İki aile de şok olmuştur. Ertan ve Jovanka’nın konağa beraber gelmesi, üstüne Makedon ailenin konakta yaşayacak olması Süleyman ve Neriman’ı çıldırtır.

Ayşen’in Şefo’ya Vedası

“Balkan Ninnisi”, 600 yıl Osmanlı şehri olarak kalan, bir tarafında Türk ve Arnavutların diğer yanında Makedonların yaşamlarını sürdürdüğü Üsküp’te, farklı milletlere mensup iki gencin, sevdaları uğruna imkansızı başarmak için verdikleri mücadelenin öyküsünü anlatıyor.

Neriman ve Elena Geçmiş İzleri Yakıyor

Balkan Ninnisi 11.Bölüm Yeni Bölüm 13 Eylül Salı İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu