Aziz Yıldırım Başkanlık İçin Aday mı Olacak?

Aziz Yıldırım Başkanlık İçin Aday mı Olacak?... Süper Lig'de uzun süredir şampiyonluk hesaplarını tutturamayan Fenerbahçe'de Ali Koç'un görevi bırakıp bırakmayacağı veya yeni bir başkan adayının çıkıp çıkmayacağı gündem olmaya devam ediyor. Son iddialara göre efsane başkan Aziz Yıldırım'ın yeniden adaylık için kolları sıvadığı söyleniyor.

17 HAZİRAN'DA GENEL KURUL VAR!

Fenerbahçe'de tepkileri odağındaki tek isim başkan Ali Koç. 17 Haziran'daki Genel Kurul'da harekete geçecek Aziz Yıldırım'ın, Ali Koç'u koltuğundan edecek hamlesi ortaya çıktı. Ayrıca Yıldırım'ın yeniden aday olmak istediği öne sürüldü.

Aziz Yıldırım'ın başını çektiği muhalefet 17 Haziran'da yapılacak 2022 yılı Olağan Mali Genel Kurul'unda Başkan Ali Koç'u başkanlıktan indirmeye hazırlanıyor. Muhalefetin hedefi Ali Koç ve yönetimini mali olarak ibra etmemek. Bu sayede yönetimi geçersiz kılıp kongreye zorlamak. Ali Koç'un ve yöneticilerin de aday olmasını engellemek.

AZİZ YILDIRIM GERİ Mİ DÖNECEK?

Öte yandan kulislerde yer alan bir diğer habere göre, Aziz Yıldırım da yeniden sarı-lacivertlilerin başkanı olmaya sıcak bakıyor. Yıldırım'ın bu sıralar ekibiyle sık sık temas kurarak Fenerbahçe'yi ayağa kaldırmak için elini taşın altına koyması gerektiğini söylediği öğrenildi.

Daha önce Ali Koç yönetimi 2018 yılında Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin eski yönetiminde yer alan Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler Mahmut Uslu, Nihat Özbağı, Mithat Yenigün, Ozan Balaban ve Önder Fırat 01.06.2017-31.05.2018 hesap döneminden dolayı faaliyetlerinden dolayı ibra etmemişti.

KAYNAK: ENSONHABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu