Aynur Sarıca Çöp Atmaya Çıkıp Genç Sevgilisine Kaçtı Esra Erol'da

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşayan Kemal Sarıca, ikinci eşi olan Aynur Sarıca’nın çöp atmaya diye evden çıkıp genç sevgilisi Üstün Serttaş isimli şahsa kaçtığını iddia etti.

Çöp atmaya diye çıkan kadın genç sevgilisine kaçtı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşayan Kemal Sarıca, ATV ekranlarında Esra Erol’da programına katılarak çarpıcı iddialarda bulundu. Eşi olan eşi  Aynur Sarıca’nın çöp atmak için evden çıkıp genç sevgilisi Üstün Bey’e kaçtığını dile getiren Kemal Sarıca, yüzleşme imkanı buldu.

Kemal Sarıca’nın kız kardeşi canlı yayına bağlanırken Aynur Hanım’ın kendi kıyafetlerinden beğendiklerini alırken, 45 bin TL de parasını alıp kaçtığını iddia etti. Aynur Hanım’ın kendisini hiç belli etmediğini, hep babasına ve kendisine iyi davrandığını söylerken, kendisini iyi gizlediğini hayal kırıklığı yaşadıklarını söyledi.

Aynur Sarıca'nın kız kardeşi canlı yayına bağlanırken kız kardeşi ile Kemal Bey'in son bir yıla kadar ilişkilerinin iyi olduğunu söylerken, sonra bir yılda evliliklerinin bozulduğunu söyledi. Üstün ile ilişkisi konusunda bir bilgisi olmadığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu