Ateş Kuşları Dizisi Tuttu mu? Ateş Kuşları Reyting Sonuçları

Ateş Kuşları Dizisi Tuttu mu? Ateş Kuşları Reyting Sonuçları... ATV'nin yeni dizisi Ateş Kuşları ilk bölümü ile 13 Ocak Cuma akşamında izleyici ile buluştu. Merak edilen ve araştırılan dizilerden olan Ateş Kuşları'nın reytinglerde kaçıncı sırada yer aldığı araştırılıyor.

2000 yılına girerken çocukları dilendiren bir adamın elindeki 5 sokak çocuğu: Ali, Mercan, Zıpkın, Sabit, Kara… Dünyanın tüm kalleşliğine meydan okurcasına kardeş olmayı başarırlar. Tutunacak kökleri olmadığı için birbirlerine tutunup kendilerine köksüzler derler.

REYTİNG SONUÇLARI

13 Ocak Cuma gününe ait reytingler açıklandı. Total'de 1.sırada Star TV’de izleyiciyle buluşan "Yalı Çapkını", 2. sırada Atv’de ilk bölümü ekrana gelen "Ateş Kuşları",  3.sırada Atv’de yayınlanan "Esra Erol’da" yer aldı.

TOTAL SIRALAMA

1 - Yalı Çapkını 

2 - Ateş Kuşları 

3 - Esra Erol'da

ABC SIRALAMASI 

1- Yalı Çapkını

2- Ateş Kuşları

AB SIRALAMASI

1- Yalı Çapkını

2- Kızılcık Şerbeti

3- Ateş Kuşları

Köksüzlerin kaderi bir gece çöpte bebek bulmaları ile değişir. Mercan çocuk yaşta anne olur köksüzlere. Ali de baba… Kendilerine bakamayan köksüzler bu bebeği çöpten buldukları ile de olsa büyütmeye karar verirler. Ama bu kolay olmayacaktır. Çünkü aynı gece büyük bir günaha gebedir. Köksüzlerin ömür boyu sırtlarında taşıyacakları bu sır en çok da Ali'nin canını yakacaktır. Hem onları dilendiren Çatal hem de o gecenin sırrı peşlerini bırakmayacaktır. Birbirlerine tutunarak hayatta kalan bu sokak çocukları için 23 senelik sır perdesi Gülayşe'nin aşık olması ve Barbaros Komiser'in hayatlarına girmesi ile tekrar açılacaktır…

Oyuncular:
İlayda Alişan(Gülayşe), Görkem Sevindik (Ali), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Serkan Ercan (Menderes), Nizam Namidar (Nizam), Ahmet Saraçoğlu (Çatal), Gonca Cilasun (Hacer), Erdem Şanlı (Zıpkın), Emir Çubukçu (Sabit), Onat Bulut (Halis), Lilya İrem Salman (Hüma), Sedef Akalın (Şirin), Hilal Uysun (Nermin), Ozan Ağaç (Zümrüt), Boncuk Yılmaz (Nazmiye), Yeşim Dalgıçer (Gazeteci), Kaan Sevi (Cemal), Çınar Yükçeker (Yakup), Almira Abay (Çocuk Mercan), Fatih Fuat Odabaşı (Çocuk Sabit), Berke Obuz (Çocuk Zıpkın), Görkem Doğan(Pamir), Umut Ege Baştemur (Çocuk Kara), Umut İnan (Çocuk Ali)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu