Ateş Kuşları 11.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 7 Nisan Cuma İzle!

Ateş Kuşları 11.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 7 Nisan Cuma İzle!....Atv'de yayınlanan Ateş Kuşları yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Herkesin beğenisini ve ilgisini kazanan Ateş Kuşları güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla ekranlara geliyor. Ateş Kuşları heyecan verici bölümleriyle her hafta Cuma akşam saat 20.00'de Atv'de...

Ateş Kuşları 11.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 7 Nisan Cuma İzlemek İçin Tıklayınız...

‘’Biz birbirimize yeteriz. Biz küllerinden doğan ateş kuşlarıyız…’’ 2000 yılına girerken çocukları dilendiren bir adamın elindeki 5 sokak çocuğu: Ali, Mercan, Zıpkın, Sabit, Kara… Dünyanın tüm kalleşliğine meydan okurcasına kardeş olmayı başarırlar. Tutunacak kökleri olmadığı için birbirlerine tutunup kendilerine köksüzler derler.

Çatal, Gülayşe ve Barbaros'un arasında Gülayşe ve Barbaros'un baş başa oldukları mutlu anı Çatal böler. Ama Çatal, Gülayşe'yi öldürmez. Barbaros'a Gülayşe'nin geçmişiyle ilgili öyle bir bilgi verir ki Barbaros'un rotası değişir. Peki Çatal, Menderes'e Gülayşe'nin yerini söyleyecek mi?

Gülayşe, televizyonda Nizam'ı görüyor Gülayşe, çevresindeki sır çemberinden habersiz Barbaros'la kimsesiz çocuklara yardım etmenin hayalini kurar. Onlar için bir iftar sofrası hazırlar. Hep birlikte yemek yerken izledikleri televizyonda şimdi Nizam canlı yayındadır. Kızına seslenir. Gülayşe'nin tüm dikkati televizyondaki gözü yaşlı babadadır. Yoksa babası olduğunu öğrenecek mi?

Ateş Kuşları 11.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 7 Nisan Cuma İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu