Aşk ve Umut 111.Bölüm Yeni Bölüm 23.Hafta 13 Mart Fragman!

Aşk ve Umut 111.Bölüm Yeni Bölüm 23.Hafta 13 Mart Fragman!...Kanal D'de yayınlanan Aşk ve Umut yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Herkesin merakla beklediği günlük dizi Aşk ve Umut izleyicileri ekran başına kilitliyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin beğenisini toplayacak olan Aşk ve Umut hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de...

Aşk ve Umut 111.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Kanal D’nin, yeni yayın döneminde hafta içi her gün ekrana gelecek olan, yapımını Focus Film’in üstlendiği yeni günlük dizisi Aşk ve Umut bugünden itibaren hafta içi her gün Kanal D'de!

Feraye, Melis ve Ege'nin İlişkisine Karşı Çıktı! 

Yönetmenliğini Gürsel Ateş ve Reyhan Usta’nin yaptığı dizinin dizinin oyuncu kadrosunda ise; Hakan Dinçkol (Kuzey), Mine Çayıroğlu (Firdevs), Arda Esen (Bülent), Zafer Demircan (Feraye), Cemre Kurum (Elif), Gamze İğdiroğlu (Handan), Eda Elif Başlamışlı (Zeynep), Furkan Okumuş (Ege), Zeynep Melis Girşen (Melis), Serap Önder (Naciye), Özgür Tanık (Gönül),Eren Çalı (Yiğit), Aleyna Çalışır (Melodi), Oğuzhan Karbi (Arda), Aykut Ünal (Suat), Burcu Almeman (Mürvet), Duygu Keser (Yıldız) yer alıyor.

Aşk ve Umut 111.Bölüm Yeni Bölüm 23.Hafta 13 Mart Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu