Aşk ve Umut 100.Bölüm Yeni Bölüm 24 Şubat Tek Parça Kanal D İzle!

Aşk ve Umut 100.Bölüm Yeni Bölüm 24 Şubat Tek Parça Kanal D İzle!...Kanal D'de yayınlanan Aşk ve Umut yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Herkesin merakla beklediği günlük dizi Aşk ve Umut izleyicileri ekran başına kilitliyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin beğenisini toplayacak olan Aşk ve Umut hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de...

Kuzey, Elif'in Aşkından Deliye Döndü

Aşk ve Umut 100.Bölüm Yeni Bölüm 24 Şubat Tek Parça Kanal D İzlemek İçin Tıklayınız...

Kanal D’nin, yeni yayın döneminde hafta içi her gün ekrana gelecek olan, yapımını Focus Film’in üstlendiği yeni günlük dizisi Aşk ve Umut bugünden itibaren hafta içi her gün Kanal D'de!

Zeynep, Arda'nın Evinden Ayrıldı

Feraye'den Bülent'i Şaşırtan Teklif

Yönetmenliğini Gürsel Ateş ve Reyhan Usta’nin yaptığı dizinin dizinin oyuncu kadrosunda ise; Hakan Dinçkol (Kuzey), Mine Çayıroğlu (Firdevs), Arda Esen (Bülent), Zafer Demircan (Feraye), Cemre Kurum (Elif), Gamze İğdiroğlu (Handan), Eda Elif Başlamışlı (Zeynep), Furkan Okumuş (Ege), Zeynep Melis Girşen (Melis), Serap Önder (Naciye), Özgür Tanık (Gönül),Eren Çalı (Yiğit), Aleyna Çalışır (Melodi), Oğuzhan Karbi (Arda), Aykut Ünal (Suat), Burcu Almeman (Mürvet), Duygu Keser (Yıldız) yer alıyor.

Aşk ve Umut 100.Bölüm Yeni Bölüm 24 Şubat Tek Parça Kanal D İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu