Âşıklar Bayramı Fragmanı İzle! Âşıklar Bayramı Oyuncu Konusu ve Oyuncuları

Âşıklar Bayramı Fragmanı İzle! Âşıklar Bayramı Oyuncu Konusu ve Oyuncuları...Netflix'in 6 Eylül'de yayınlayacağı yeni film Âşıklar Bayramı'nın fragmanı yayımlandı. Filmin konusu ne? Hangi oyuncular kadroda yer alıyor? Filmin detaylı bilgileri haberimizde...Âşıklar Bayramı Fragmanı İzle! Âşıklar Bayramı Oyuncu Konusu ve Oyuncuları

Tanınmış bir halk ozanı olan Heves Ali ve avukat oğlu Yusuf’un pişmanlık, öfke, merak ve yirmi beş yıllık hasretle dolu hikâyesi… Kemal Varol’un aynı adlı romanından uyarlandı.

AŞIKLAR BAYRAMI FİLMİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği, senaristliğini ve yönetmenliğini Özcan Alper’in yaptığı Netflix filmi Aşıklar Bayramı’nın oyuncu kadrosunda hangi oyuncuların olduğu merak ediliyor. Başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı filmin kadrosunda Yasemin Allen, Erkan Can, Laçin Ceylan, Uğur Uzunel, Erkan Bektaş, Burcu Cavrar, Çetin Sarıkartal ve Pınar Göktaş gibi önemli isimler yer alıyor.

Netflix dijital içerik platformu üzerinden izleyici ile buluşacak olan Aşıklar Bayramı, tanıtım fragmanıyla büyük beğeni topladı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen gibi önemli isimlerin yer aldığı filmin konusu ve oyuncu kadrosu, filmseverler tarafından merak ediliyor. Yayınlanan fragmanıyla büyük yankı uyandıran filmin yayın tarihi ise merak edilen bir diğer konu. Peki Netflix filmi Aşıkla Bayramı hangi tarihte yayınlanacak? Aşıklar Bayramı filmi konusu ne? Aşıklar Bayramı oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar…

AŞIKLAR BAYRAMI FİLMİ KONUSU NE?

Dijital içerik platformu Netflix üzerinden yayınlanacak olan Aşıklar Bayramı filmi, tanıtım fragmanlarının ardından en çok merak edilen konular arasında yerini aldı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen gibi usta isimlerin yer aldığı ve Kemal Varol’un aynı isimli ödüllü kitabından uyarlama filmin konusu şu şekilde:

Avukat olan Yusuf (Kıvanç Tatlıtuğ) ile saz aşığı babası Heves Ali’nin (Settar Tanrıöğen) yolu, 25 yıl sonra uzun bir yolculukta belki de son kez kesişmektedir. Baba ve oğul, bu yolculukta geçmişleriyle ve gelecekleriyle ilgili sorunları çözmeye çalışmaktadır.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Özcan Alper’in yaptığı, yapımcılığını AGM Pictures’in üstlendiği Aşıklar Bayramı filmi, bağışlamak, affedilmek, hayata yeniden tutunmak üzere çıkılan yolda, insanın pişmanlıklarla örülmüş ruhuna yolculuk edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu