Arka Sokaklar 638.Bölüm 18 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle!

Arka Sokaklar 638.Bölüm 18 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle!...Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar her hafta yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Arka Sokaklar dizisi bu hafta da izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Arka Sokaklar yeni bölümünde neler olacak? Merakla beklenen Arka Sokaklar dizisi her Cuma saat 20.00 de Kanal D'de...

Arka Sokaklar 638.Bölüm 18 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur.

Selin Öfkesine Hakim Olamadı

Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Tunç'un Gururu İncindi

Arka Sokaklar 638.Bölüm 18 Kasım Cuma Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu