Arka Sokaklar 610.Bölüm 14 Ocak Cuma Yeni Bölüm İzle!

Arka Sokaklar 610.Bölüm 14 Ocak Cuma Yeni Bölüm İzle!…Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar 14 Ocak Cuma akşamı izleyicilerle buluşuyor. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Arka Sokaklar dizisi bu hafta da izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Arka Sokaklar 610.Bölümde neler olacak? Merakla beklenen Arka Sokaklar dizisi her hafta Cuma saat 20.00 de Kanal D‘de…

Arka Sokaklar 610.Bölüm 14 Ocak Cuma Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur.

Mesut ve Rıza Baba Arasında İpler Koptu! 

Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Rıza Baba, Aslı İçin Hayatını Riske Attı

Arka Sokaklar 610.Bölüm 14 Ocak Cuma Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu