Alparslan Sultan Süleyman'ı Öldürecek mi?

Alparslan Sultan Süleyman'ı Öldürecek mi?... Alparslan Büyük Selçuklu dizisi 50.bölümü ile 3 Mart Pazartesi akşamında izleyici ile buluşacak. Dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünde heyecan yine dorukta olacak. Kutalmış Bey ile karşı karşıya gelen Alparslan bu savaştan galip çıkarken yönünü Rey'e çevirerek Süleyman'ı tahttan indirecek.

SÜLEYMAN İÇİN YOLUN SONU!

Zalimlikte sınır tanımaz hale gelen iktidarı elinde tutmak için halkın canına kıyan Süleyman'ı durduracak isim Alparslan olacak. Tuğrul Bey'in emanetini teslim almak için gelen Sultan Alparslan Süleyman'ın canını da alacak.

GEÇEN HAFTA NELER OLMUŞTU?

Alparslan, Seferiye’ye ağır yara veren Grigor’u öldürmüştü. Seferiye kanlar içinde yerde yatıyordu. Alparslan, Seferiye’yi hekimlere yetiştirebilecek mi? Hamile olan Seferiye çocuğunu kaybedecek mi? Taht yolunda ilerlemekte kararlı olan Alparslan’ın yeni hedefi ne olacak?

Kutalmış, Alparslan’ı Rey savunma halkasının son mevziinde yakalamış ve kendi beylerini yanına çekerek Rey’e doğru ilerlemeye başlamıştı. Süleyman Leon sayesinde Rey’e son anda yetişmiş ve Kutalmış’ı karşılamıştı. Süleyman, Kutalmış’ın saraya girmesi halinde yerin altına sakladığı yüzlerce nefti patlatmakla tehdit etmişti. Kutalmış geri mi dönecek, yoksa canı pahasına Süleyman’ın üstüne mi yürüyecek?

Grigor’un ölümüyle Ani’de tek başına kalan Leon’un yeni hedefi Gence. Süleyman’ın Gence’yi kendisine vermesi için Erbasgan’ı maşa olarak kullanacak Leon hedefine ulaşabilecek mi? Alparslan ve Kutalmış bu durum karşısında birlik olacak mı, yoksa ayrılık güderek Gence’nin elden gitmesini izleyecekler mi? Erbasgan yine Selçuklu’ya ihanet mi edecek?

Alparslan Sultan Süleyman'ı Öldürecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu