Alev Alev 4.Bölüm İzle Show Tv Tek Parça

Yayın hayatına yeni başlayan ve ilk bölümünden beri büyük ilgi gören dizi bugün 4.bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Yayın hayatına iddialı başlayan dizi beklediği geri dönüşü izleyiciden aldı.

Yayın hayatına yeni başlayan ve ilk bölümünden beri büyük ilgi gören Alev Alev dizisi bugün 4.bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Yayın hayatına iddialı başlayan dizi beklediği geri dönüşü izleyiciden aldı.

Başrollerinde başarılı oyuncu olan Demet Evgar, Dilan Deniz Çiçek ve Hazar Ergüçlü da bulunduğu dizi olan Alev Alev, aşkla evlendiği kocasından psikolojik ve fiziksel şiddet gören kadının bunlardan kurtulmaya çalışmasını konu alıyor. Alev Alev her perşembe saat 20:00'da Show TV ekranlarında sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek… Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir. Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebi’nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir…

Alev Alev 4.Bölüm İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu