Al Sancak Dizisi 2.Bölüm Fragmanı İzle 26 Ocak Perşembe

Al Sancak Dizisi 2.Bölüm Fragmanı İzle 26 Ocak Perşembe... TRT 1'in yeni dizisi Al Sancak dizisi ilk bölümü ile 19 Ocak Perşembe akşamında izleyicisi ile buluştu. İlk bölümü ile beğenilen ve sevilen dizilerden olan Al Sancak'ın gelecek hafta yayınlanacak bölümünün fragmanı merak ediliyor ve araştırılıyor.

Pençe Timi komutanı Yüzbaşı Ali Banazlı alınan ani bir istihbaratla timini toplar. ‘’Beyaz Melek’’ kod adını kullanan şüpheli bir kaynaktan gelen istihbarata göre yurt dışında bir adada çok önemli bir buluşma gerçekleşecek, örgütlere silah ve finansman sağlayan büyük bir şebeke, elebaşı teröristlerle bir araya gelecektir. Pençe Timi başarılı olursa hem Türkiye’ye yönelen milli güvenlik tehdidini bertaraf etmiş olacak hem de kısa süre önce şehit düşen arkadaşları Atilla Yüzbaşı’nın katillerine bir adım daha yaklaşacaktır.

Al Sancak Dizisi 2.Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sayfamızda Olacaktır!

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı operasyonda Pençe Timi’ni bir sürpriz bekler. Düşman sanılandan çok daha kalabalıktır. Operasyon zorlu şartla altında devam ederken Ali Yüzbaşı, Nadia isminde esrarengiz bir silah taciriyle karşı karşıya kalır. Bu karşılaşma sonrası yaşanacaklar ise Ali Yüzbaşı’yı oldukça zorlu bir yola sokacaktır.

‘Al Sancak’ın başrollerini Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan paylaşırken dizide ayrıca; R. Aybars Düzey, Emre Dinler, Cem Kurtoğlu, Ahmet Yenilmez, Osman Soykut, İdris Nebi Taşkan, Ahmet Olgun Sünear, Melih Özdoğan, Tezhan Tezcan, Ömer Faruk Aran, Murat İnce, Fatih Gühan, Çağlar Sayın ve Ayşen Sezerel gibi başarılı isimler rol alıyor.

Al Sancak Dizisi 2.Bölüm Fragmanı İzle 26 Ocak Perşembe

2 Yorum

  1. TRT 1 TÜRK Silahlı Kuvvetleri Komutanlığı bordo Mavi belirli Al sancak 26 Ocak 2023 perşembe günü saat 20 kadar sürecek gece kadar devam etmeye çalışın dengeler değişiklik gösterebilir

  2. Thank you very much for sharing. Your article was very helpful for me to build a paper on gate.io. After reading your article, I think the idea is very good and the creative techniques are also very innovative. However, I have some different opinions, and I will continue to follow your reply.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu