Al Sancak 4.Bölüm Yeni Bölüm 23 Şubat Tek Parça İzle!

Al Sancak 4.Bölüm Yeni Bölüm 23 Şubat Tek Parça İzle!...Trt1'de yayınlanan Al Sancak yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgisini ve beğenisini kazanan Al Sancak dizisi heyecan verici sahneleri ve güçlü oyuncu kadrosuyla herkesi ekran başına kilitliyor. Al Sancak yeni bölümleriyle her hafta Perşembe akşamı saat 20.00'de Trt1'de...

Al Sancak 4.Bölüm Yeni Bölüm 23 Şubat Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Enerji krizi, açlık ve terör gibi sorunlarla boğuşan dünya için başlayan yeni sürecin adı kaostur. Bu karanlık tablo içinde yüzüncü yılını idrak eden Türkiye Cumhuriyeti için sınırlarını korumak ve sınır ötesinde var olmak vazgeçilmez hale gelir. Milli Teknoloji hamlesini gerçekleştiren Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), yeni döneme uygun çok daha etkin güvenlik stratejileri üretir. Bu doğrultuda TSK; özel kuvvetler bünyesinde yurt içi ve yurt dışında nokta atışı operasyonlar icra eden seçkin timler oluşturur. Bu timlerden biri de Pençe Timi’dir.

Ali Yüzbaşı, Tim İle Buluştu

Al Sancak’ta; Ali Yüzbaşı düşman bölgesinde tek başına kalırken, Nadia ise Ali’nin ailesiyle tanışıyor. Ali Yüzbaşı içinde bulunduğu cendereden nasıl kurtulacak?

Paraşütü açılmayan Ali Yüzbaşı düşman bölgesinde yalnız başına kalmıştır. İçine düştüğü bilinmez durumdan nasıl kurtulacaktır? Pençe Timi, Ali Yüzbaşı’ya yardıma gidebilecek midir? Füze rampasına operasyon gerçekleştiren Pençe Timi’ni Novak’ın hangarında bekleyen sürpriz tehlike nedir? Nadia, Pençe Timi’ne yardım mı edecek?

Al Sancak 4.Bölüm Yeni Bölüm 23 Şubat Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu