Akrep Son Bölüm Tek Parça Yeni Bölüm 11 Şubat İzle!

Akrep Son Bölüm Tek Parça Yeni Bölüm 11 Şubat İzle!....Akrep 10.Bölüm 11 Şubat Perşembe Yeni Bölüm İzle!...Star Tv'nin sevilen dizisi Akrep 11 Şubat Perşembe yeni bölümüyle izleyicileriyle buluşuyor. Herkesin beğenisini kazanan Akrep dizisi izleyicileri ekrana kilitleyecek. Akrep dizisinde 10.Bölümde neler olacak? Merakla beklenen Akrep dizisi 11 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 de Star Tv'de...

Akrep Son Bölüm Tek Parça Yeni Bölüm 11 Şubat İzlemek İçin Tıklayınız...

Ferda’nın cinayetin ardından gizlice çektiği ve Aras’ın Berna’yı suya attığı görüntüleri içeren harici disk Perihan’ın adeta kara kutusu olan, Hacer’in eline geçer. Hacer’in görüntüleri izlediğini fark eden Ferda onu tehdit etmeye çalışsa da Hacer’in farklı planları vardır. Ne Ferda’ya pabuç bırakacak ne de Perihan’ı üzmesine izin verecektir! Köşeye sıkışan Ferda, sonraki adımını planlarken; Fikret’in de cinayetle ilgili bir görgü tanıdığına ulaştığını öğrenerek iki ateş arasında kaldığını fark eder.

Akrep | Senin Yerin Burası Merve!

Duru’nun, babası ve teyzesi arasındaki ilişkiyi öğrenmesi Ferda’nın tüm cephelerde köşeye sıkışmasına ve paniklemesine sebep olur. Gerçeği öğrenen Duru, Merve’ye hesap sorarak bu ilişkiden haberi olup olmadığını sorgular. Kızını kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Ferda, gözünü karartarak elindeki tüm kozları masaya sürer. 

Akrep Son Bölüm Tek Parça Yeni Bölüm 11 Şubat İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu