Akrep 25.Bölüm 10 Haziran Perşembe Yeni Bölüm İzle!

Akrep 25.Bölüm 10 Haziran Perşembe Yeni Bölüm İzle!…Star Tv’nin sevilen dizisi Akrep 10 Haziran Perşembe yeni bölümüyle izleyicileriyle buluşuyor. Herkesin beğenisini kazanan Akrep dizisi izleyicileri ekrana kilitleyecek. Akrep dizisinde 25.Bölümde neler olacak? Merakla beklenen Akrep dizisi 10 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00 de Star Tv‘de…

Akrep Son Bölüm Tek Parça Yeni Bölüm 10 Haziran İzlemek İçin Tıklayınız…

Cinayet gecesinin görüntülerinin Hacer’in eline geçmesi ile köşeye sıkışan Ferda, ‘Akrep’in yeni bölümünde tüm kozlarını masaya sürecek. Aras’ın kendisine sırtını dönmesi ile iyice yalnız kalıp köşeye sıkışan Ferda, bir yandan Hacer’i sırrını kimseyle paylaşmaması için iknaya çalışırken diğer yandan rakibine karşı bir koz bulabilmek için çalışmaya başlar.

Akrep Yeni Oyununa Başlıyor!

Cinayet gecesinin yegane tanığına ulaşmaya başaran ancak adamın ölümüne engel olamayan Perihan büyük bir hayal kırılığı yaşarken; Ferda yaptığı itirafla annesini şoke eder. Hacer ise izlediği görüntülerin ardından Berna’yı Ferda’nın öldürdüğünden emin olarak polise ifade vermeye karar verir. Ameliyatının ardından sağlığına kavuşan İpek’le Şahin arasında sürpriz bir gelişme yaşanırken, babası ve teyzesinin ilişkisini öğrenen Duru ise Aras’la ilgili kritik bir kararın eşiğine gelir.

Akrep 25.Bölüm 10 Haziran Perşembe Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu