Aile 7.Bölüm Yeni Bölüm 18 Nisan Fragman!

Aile 7.Bölüm Yeni Bölüm 18 Nisan Fragman!...Show Tv'de yayınlanan Aile yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. İlgi çekici konusuyla ve güçlü oyuncu kadrosuyla herkesin ilgisini ve beğenisini kazanan dizi herkesi ekran başına kilitliyor. Aile yeni bölümleriyle her hafta Salı akşam saat 20.00'de Show Tv'de...

Aile 7.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Özgün senaryosunda Hakan Bonomo’nun imzasının yer aldığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği çok yakında ekranlara gelecek ‘Aile’ dizisi başrollerinde yer alan Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı tutkulu bir aşk hikayesinde bir araya getirmeye hazırlanıyor. Aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Nefret Dolu Bakışlar!

Kıvanç Tatlıtuğ’un Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın da Devin karakterine hayat vereceği dizi, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.

Aile 7.Bölüm Yeni Bölüm 18 Nisan Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu