Ada Masalı 22.Bölüm Son Bölüm Tek Parça Star Tv İzle!

Ada Masalı 22.Bölüm Son Bölüm Tek Parça Star Tv İzle!…Star Tv’nin yeni dizisi Ada Masalı izleyicilerle buluşuyor. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolünü paylaştığı Ay Yapım’ın yeni romantik yaz dizisi ‘Ada Masalı’, izleyenleri hem romantik hikayesi hem de büyülü ada atmosferiyle etkileyecek. Merakla beklenen Ada Masalı 22.Bölümde neler olacak? Ada Masalı yeni bölümleriyle her hafta salı akşamı saat 20.00′ de Star Tv‘ de…

Ada Masalı 22.Bölüm Son Bölüm Tek Parça Star Tv İzlemek İçin Tıklayınız…

Haziran, ne zamandır hayalini kurduğu Tokyo’daki pozisyon için patronu Doygun’la görüşmeye gider. Ancak hayalindeki terfiyi almak için patronuna bir konuda yardım etmesi gerekecektir: Kırlangıç Adası’na gidip arsasını satmamak için direnen, Ada’nın da gelişiminin önünü tıkayan huysuz adamın bir açığını bulmalıdır. Haziran, bahsedilen araziye gittiğinde Poyraz’la tanışır. Poyraz onu turist kafilesiyle beraber fabrikadan atmaya çalışır. Daha ilk andan birbirlerine gıcık olurlar. Bu sırada Haziran patronun ihtiyacı olan bilgiye ulaşır.

Haziran’ı Şoke Eden Haber!

Çok sevdiği İstanbul’a dönmek için sabırsızlanırken yıllardır görmediği teyzesiyle karşılaşır. Vapuru da kaçırınca mecburen Ada’da kalırlar. Ne olduğunu anlayamadan kendisini Poyraz’la dans yarışmasında dans ederken bulan Haziran çok geçmeden patronu tarafından yanlış yönlendirildiğini öğrenir. Dahası istemeden zarar verdiği kişinin Poyraz olduğunu anlar.

Ada Masalı 22.Bölüm Son Bölüm Tek Parça Star Tv İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu