Acemi Anneler 2 Şubat Salı 77.Bölüm Trt 1 İzle!

Acemi Anneler 2 Şubat Salı 77.Bölüm Trt 1 İzle!...Trt 1' in sevilen gündüz kuşağı dizisi Acemi Anneler izleyicileriyle buluşuyor. Merakla beklenen 77.Bölümü ile Acemi Anneler 2 Şubat Salı saat 15.55'de Trt 1 ekranlarında olacak. İyi seyirler dileriz...

Acemi Anneler 2 Şubat Salı 77.Bölüm Trt 1 İzlemek İçin Tıklayınız...

Acemi Anneler 76. Bölüm

Acemi Anneler 76. Bölüm Özeti:

Cenk’in Kanada’ya gitmesini önlemek için oyun oynayan Dürdane, Hayat’a oyununu itiraf eder ve ondan yardım ister. Hayat Cenk’i kararından vazgeçirmek için onunla konuşurken Jasmin her şeyi kaydeder. Kayıtları Dürdane’ye gösterip kendini temize çıkarmak ve Hayat’tan intikam almak niyetindedir. Sebahat’ın kimliğini gören Beyza, onun Murat ve Melahat’ın ablası olduğunu anlar.

Kemal’in Özlem’i çizdiği resmi gören Nil perişan haldedir. Eskiden beri tanıştıkları halde Kemal’in de Özlem’in de bunu kendisinden gizlediklerini Tijen’le paylaşır. Kemal’le konuşmaya kararlıdır ancak Tijen bunun Seda’nın bir oyunu olabileceğini söyleyerek beklemesini ister. Bunun üzerine Nil Kemal’le konuşmayı erteler ama Özlem’in karşısına çıkıp hesap sormaktan geri durmaz.

Acemi Anneler 2 Şubat Salı 77.Bölüm Trt 1 İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu