Acemi Anneler 15 Şubat Pazartesi 86.Bölüm Trt 1 İzle!

Acemi Anneler 15 Şubat Pazartesi 86.Bölüm Trt 1 İzle!...Trt 1' in sevilen gündüz kuşağı dizisi Acemi Anneler izleyicileriyle buluşuyor. Merakla beklenen 86.Bölümü ile Acemi Anneler 15 Şubat Pazartesi saat 15.55'de Trt 1 ekranlarında olacak. İyi seyirler dileriz...

Acemi Anneler 15 Şubat Pazartesi 86.Bölüm Trt 1 İzlemek İçin Tıklayınız...

Acemi Anneler 85. Bölüm

Acemi Anneler 85. Bölüm Özeti:

Hayat’a hazırlanan doğum gününde herkes mutluyken Jasmin verdiği hediye ile Hayat’ı şoka uğratır. Jasmin’in her şeyi bildiğini söyleyerek, tehditler savurması Hayat’ı harekete geçirir. Cenk’in Hayat’ın doğum gününe gelmemesi herkesin dikkatini çekmişken Hayat Cenk’i gölün kenarında bulur.

Acı çeken Cenk, Hayat’a olan hislerini itiraf etmenin eşiğine gelmiştir. İkili Jasmin’in peşlerine düştüğünden habersizlerdir. Ömer’i mahvetme planlarını devreye sokan Özlem, Seda’ya yakalanır. Seda Özlem’in sakladığı sırrı öğrenemese de içine büyük bir şüphe düşmüştür. Beyza ve Melahat’ın konuşmalarını duyan Murat, Sebahat’ın fotoğrafını görünce kuşkuları iyice artar. Kemal’in Nil’e kendini affettirme planına Tijen ve Sultan da yardım eder. Ama Kemal’in işi kolay değildir. Dişçiye gitmemek için türlü yollar arayan Orhan, Tarık ve Sevda’ya yakalanır.

Acemi Anneler 15 Şubat Pazartesi 86.Bölüm Trt 1 İzle!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu