6 Kasım Cuma Temizlik Benim İşim'de kim kazandı?

Fox TV'nin sevilerek ve beğenilerek izlenen yarışması Temizlik Benim İşim haftanın son bölümü ile ekranlara geldi. 6 Kasım Cuma gününde yayınlanan programda hafta finali heyecanı yaşandı. Bu haftanın yarışmacıları arasında geçen kıyasıya mücadele sonrasında 10 bin TL'lik ödülün kazananı kim oldu merak ediliyor. 6 Kasım Cuma Temizlik Benim İşim'de kim kazandı? Temizlik Benim İşim'de bu hafta kim birinci oldu?

Temizlik Benim İşim’de kıyasıya yarış devam ediyor. 5 yarışmacı hafta finalinde verilecek büyük ödülü almak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Kadir Ezildi’nin eğlenceli sunumu ile ekranlara gelen Temizlik Benim İşim yeni bölümü ile 6 Kasım Cuma saat 14:00’ten itibaren Fox TV’de yayınlanıyor.

Kadir Ezildi’nin harika sunumuyla eğlenceli bir program haline gelen Temizlik Benim İşim yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Temizlik işi ne kadar zor olsa da o kadar eğlenceli bir hale getirmeyi başaran Kadir Ezildi, yarışmacılarla birlikte birbirinden zahmetli görülen evleri baştan başa temizliyor.

HAFTANIN KAZANANI KİM OLDU?

5 yarışmacının hafta boyunca kıyasıya mücadelesi sonrasında gerçekleştirilen Temizlik Benim İşim'in en çok puanını alarak 10 bin TL'lik ödülün sahibi 2 isim oldu.

19 puan alan İnci ve Damla 10 bin TL'lik ödülü paylaştılar.

Temizlik Benim İşim 250.Bölüm İzle 6 Kasım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu