6 – 12 Aralık Haftalık Burç Yorumları Hande Kazanova ile Astroloji

6 – 12 Aralık Haftalık Burç Yorumları Hande Kazanova ile Astroloji…Hande Kazanova ile Astroloji’de haftalık burç yorumları ele alınıyor. 6 – 12 Aralık burç yorumları neler? Merakla beklediğiniz haftalık burç yorumları sizlerle…

ABARTMA, KIZMA, COŞMA! 6 – 12 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Yeni hafta hızlı etkilerle başlıyor! İşimize gücümüze odaklı olacağız! Bu hafta yanılgılara, aldanmalara dikkat edelim! Abartılı hareketler, fanatik yaklaşımlar devreye girerken 10 Aralık’ta Mars 19 Kasım tutulma noktasını karşıt açıyla tetikleyecek! Sinirsel gerginliklere, karşıtlıklara, anlaşmazlıklara dikkat edelim!

6 - 12 Aralık Haftalık Burç Yorumları Hande Kazanova ile Astroloji

Aralık ayı 04 Aralık’ta oluşan Tam Güneş tutulmasıyla tam gaz başlıyor! İkizler- Yay aksının son tutulması önümüzdeki yılın ilk 6 ay konularını da belirlemiş olacak! 13 Aralık’ta Mars Yay burcuna geçerken enerji alanlarımız değişiyor!

KAPILAR ARALANSIN! – Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Bu tutulma hangi alanları çalıştırıyor? Türkiye’den izleniyor mu? Süper yeni ay hayatlarımızı nasıl etkileyecek? Bu ve bunun gibi sorularınızın cevaplarını almak için şimdi sizi Hande Kazanova İle Astroloji Youtube kanalıma bekliyorum!

6 – 12 Aralık Haftalık Burç Yorumları Hande Kazanova ile Astroloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu