27 Kasım Cuma Söylemezsem Olmaz İzle!

Türkiye'nin en çok izlenen magazin programlarından biri olan ve Seren Serengil tarafından sunulan program olan Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün sizlerle Beyaz TV ekranlarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümlerde Selin Ciğerci konuları konuşulan programda sizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün saatler 09:00 olduğunda sizlerle beraber olmaya devam ediyor.

Son günlerin en çok konuşulan magazin olayı olan Selin Ciğerci, Gökhan Çıra, Melisa Emirbayer ve Tolga Polat'ın karıştığı yasak aşk dedikodusu soyal medyada büyük yankı uyandırdı. Ünlü şarkıcı Demet Akalın da Selin Ciğerci Melisa Emirbayer polemiğine yaptığı yorumla dahil oldu. Seren Serengil'e başvurduktan sonra tekrar Selin Ciğerci'nin yanına giderek video çeken Melisa Emirbayer hakkında yorum yapan Demet Akalın'ın sözleri de sosyal medyada gündem oldu.

Söylemezsem Olmaz'ın bugünkü bölümüne Arto'nun MasterChef Uğur Yılmaz Deniz hakkında söylediği sözler damgasını vurdu. MasterChef Uğur Yılmaz Deniz'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları tek tek okuyan Bircan Bali'nin sözünün bitmesinin ardından sivri dilli Arto'nun sesini yükselterek yaptığı konuşma izleyiciden büyük beğeni aldı.

Söylemezsem Olmaz'ın bugünkü bölümüne konuk olan ünlü oyuncu Sermiyan Midyat son dönemlerde yaşadığı sıkıntılı süreci anlattı. Programın son bölümlerinde canlı yayına telefonla bağlanan Bülent Ersoy, Sermiyan Miyat'a övgü dolu sözler sarf etti.

Söylemezsem Olmaz Yeni Bölümü İzlemek İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu