26 Eylül - 2 Ekim Haftalık Burç Yorumları Hande Kazanova ile Astroloji

26 Eylül - 2 Ekim Haftalık Burç Yorumları Hande Kazanova ile Astroloji... Hande Kazanova ile Astroloji'de haftalık burç yorumları ele alınıyor. 26 Eylül - 2 Ekim burç yorumları neler? Merakla beklediğiniz haftalık burç yorumları sizlerle...

YENİ HAFTA İÇİN BURÇ YORUMU

Yeni gelen haftada denge, eşitlik, adalet, siyaset ve ilişkiler önem kazanırken bu alanları hareketlendiren bir Yeniay yaşanacak!

Tüm dünyada önemli toplumsal olaylar öne çıkabilir!

Geleneksel olanla, yenilikçi alanların kapışması yeniden sahnede! İstenmedik değişimlere ve olaylara açık olacağız! İşleri yeniden ele alarak, ince eleyip sık dokuyarak, mükemmeliyetçi yönlerimizi harekete geçirerek istediğimiz sonuçları yaratabiliriz!

Mızmızlanmak, abartmak, fazla coşkulu ve fanatik davranmak bu haftanın negatif yönleri olabilir! Hayatın tadını çıkarmak, ilişkilere yönelmek, güzelleşmek ve adaleti sağlamak Venüs’ün Terazi burcuna geçişiyle perşembe gününden sonra bizleri rahatlatabilir!

2 Ekim’de Merkür düzeliyor artık rahatlıyoruz! Daha bitmedi bu Yeniay dünyaya ve Türkiye’ye neler getirecek? Bu hafta başka nelere dikkat etmemiz gerekecek?

19 - 25 Eylül Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova İle Astroloji

Bir sürü gezegen hareketlerinin devrede olacağı bu hafta ailevi konular, evimizle ilgili alanlar ve duygusal olarak güvende olma isteğimiz yüksek olacak!

Güçlü insanlardan, yerlerden destek görebilir, önemli konuşmalarda anlaşmazlıkları iyice büyütebiliriz!

İlişkiler esneklik ve farklı yaklaşımlarla yeniden yapılanırken, ilişkilerden, ortaklıklardan, denge alanlarındaki sorunlardan çıkıyoruz!

Verimli, üretken, pratik yaklaşımlar tersine dönebilir! İş hayatımızı, gündelik girişimlerimizi ve sağlığımızla ilgili konuları, elbette finansal konularda hızlı olayları bu hafta deneyimleyeceğiz!

Hayatımızdaki atılımların testleri karşımıza gelebilir!

19 Eylül - 25 Eylül Haftalık Burç Yorumları Hande Kazanova ile Astroloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu