16-22 Kasım Yay Burcu Yorumları

Hayatımızın birer parçası olan burçlarda bu hafta neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bu hafta neler bekliyor? Aşk, para, sağlık hayatında bizleri nelerin beklediği merakla bekleniyor.

16-22 Kasım Yay Burcu Yorumları

Yay burcu 16 – 22 Kasım haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olay, olumlu gelişmelerle sonuçlanabilir. Yaşamınıza güzellik ve uyumu getirebilecek şeylere odaklanabilirsiniz. Kendinizi başarılı bulabileceğiniz ve ağır bir yükten kurtulacağınız bir dönemde olacaksınız.

Özel hayatınızda bir takım sorunların çözülmesi mümkün. Bu dönemi kendimizi toparlamak, endişelerimizden arınmak, yeniden öz güven ve enerji toplamak için kullanmalıyız. Sağlık konusunda kontrollerimizi aksatmamamız gereken bir dönemdeyiz. Yakınlarımızın sağlık sorunlarıyla da ilgilenmemiz gerekebilir.

Organizasyonlar ve grup aktivitelerine katılabiliriz. Bu aktiviteler parasal anlamda aşırı harcamalara neden olabilir. Yapılan harcamaları sorgularken kendinizi bulabilirsiniz. Oysa bu harcamalar ilerde güvenceleriniz haline dönüşebilir.

Kendi yeteneklerinize odaklanmak onları keşfetmek fayda sağlayabilir. Mesleki anlamda beklenmedik sürprizler olurken iş kayıpları da yaşanabilir. Bu iş kayıpları yeni oluşumlara hazırlanmak için yaşanacağı için kendinize yük yapmaktan geri durmalısınız.

Bu hafta Venüs’ün Akrep burcuna geçişiyle bilinçaltımız ve ruhsal durumumuz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kendimizi biraz daha geriye çekmek ve yalnız kalmak istediğimiz bir döneme giriyoruz. Bir ilişkimiz varsa, gözlerden uzak yaşamak ihtiyacı doğabilir ya da ilişkimiz için kendimizden taviz vermemiz beklenebilir.

21 Kasım’da Güneş nihayet burcunuzda, size rahatlama getiriyor. Artık neşenize, özgür ve bağımsız hareket şeklinize kavuşabilirsiniz. Kendinize duyduğunuz güvenin artmasıyla birlikte artık ayaklarınız çok daha yere basıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu